Lampka biurkowa LED nowoczesna czarna Zuma Line U11C
Kod produktu: 003064-014359
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line U11C nowoczesna lampka biurkowa LED czarna
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | U11C |
| Model | U11C LAMPA BIURKOWA CZARNA/BLACK |
| Źródło światła | LED |
| Moc | 7W |
| Barwa światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | tworzywo sztuczne |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | - |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 37 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Długość | 8 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Tworzywo sztuczne
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła moduł LED
Kształt lampy
- Kształt lampy Inny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

