Kinkiet lampa ścienna Grimstad Markslojd 105052 na wysięgniku srebrna antyczna
Kod produktu: 105052
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowany kinkiet na wysięgniku Grimstad Markslojd 105052 srebrny/antyczny
Oryginalny kinkiet łączący w sobie styl industrialny z nowoczesnością. Antyczna/srebrna oprawa na chromowanym ramieniu łamanym w trzech miejscach doda stylu każdemu wnętrzu w stylu loftowym. Regulowany uchwyt pozwala na łatwe ustawienie kierunku światła. Wbudowany stylowy włącznik znajdujący się na podstawie lampy dopełnia całości. Lampa Markslojd Grimstad to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. nad łóżkiem. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby.
W oprawie zastosowano trzonek E27 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również lampę podłogową Grimstad
Specyfikacja:
| Typ | kinkiet |
| Model | 105052 |
| Źródło światła | E27 |
| Maksymalna moc | 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | srebrny antyczny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) z wtyczką sieciową |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

