Italux lampa wisząca mosiądz dymione klosze RavenPND-2324-3L BRO+SG
Kod produktu: PND-2324-3L BRO+SG
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Italux Ravena PND-2324-3L BRO+SG lampa wisząca mosiądz klosz dymiony
Lampy marki Italux to nowoczesne i stylowe oświetlenie do każdego wnętrza. W ofercie producenta z 25 letnią historią znajdą Państwo żyrandole, lampy, kinkiety w różnym stylu: klasycznym, glamour, industrialnym, loftowym, kolonialnym.Na wszystkie produkty udzielana jest gwarancja producenta
Specyfikacja
| Kod produktu | PND-2324-3L BRO+SG |
| Seria lampy | Ravena |
| Główny kolor lampy | mosiężny, dymiony |
| Materiał | stal, szkło |
| Kolor/typ klosza | dymiony |
| Wysokość całkowita | Wys. całk. 108,5 cm |
| Długość | 65 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Średnica | 15 cm |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Trzonek / gwint | E27 LED |
| Napięcie zasilania | 220-240V |
| Źródło światła | Tylko wymienne źródło LED |
| Moc maks. lampy | 5W |
| Strumień świetlny (lm) | |
| Temperatura barwowa | |
| Kąt/promień świecenia | |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

