Italux lampa wisząca kula bursztynowa Ravena 15 cm PND-2324-1 BK+AMB
Kod produktu: PND-2324-1 BK+AMB
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Italux Ravena PND-2324-1 BK+AMB wisząca czarna z kloszem bursztynowym.
Lampy marki Italux to nowoczesne i stylowe oświetlenie do każdego wnętrza. W ofercie producenta z 25 letnią historią znajdą Państwo żyrandole, lampy, kinkiety w różnym stylu: klasycznym, glamour, industrialnym, loftowym, kolonialnym.Na wszystkie produkty udzielana jest gwarancja producenta
Specyfikacja
| Kod produktu | PND-2324-1 BK+AMB |
| Seria lampy | Ravena |
| Główny kolor lampy | czarny |
| Materiał | Stal, szkło |
| Kolor/typ klosza | bursztynowy |
| Wysokość całkowita | wys. całk. 107,8 cm |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica | 15 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek / gwint | E27 |
| Napięcie zasilania | 220-240V |
| Źródło światła | Klasyczne lub LED |
| Moc maks. lampy | 10W |
| Strumień świetlny (lm) | |
| Temperatura barwowa | |
| Kąt/promień świecenia | |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

