Zuma Line Rock P0488-06L-SEAC lampa wisząca czarno złota
Kod produktu: 003064-010943
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line P0488-06L-SEAC ROCK lampa wisząca czarny mat + złoty.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | ROCK |
| Model | P0488-06L-SEAC ROCK LAMPA WISZĄCA CZARNA+ZŁOTA/MATT BLACK+MATT GOLD |
| Źródło światła | 6xG9 (gratis żarówki LED G9 5W 3000K) |
| Maksymalna moc | 6x28W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, stal |
| Kolor główny | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość całkowita | 93-163 cm regulowana |
| Szerokość klosza | 39 cm |
| Średnica | 66 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

