Zuma Line Rock P0488-12P-U8AC złota lampa wisząca 12xG9
Kod produktu: 003064-010946
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line P0488-12P-U8AC ROCK lampa wisząca złoty mat 12xG9
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | ROCK |
| Model | P0488-12P-U8AC ROCK LAMPA WISZĄCA ZŁOTA/MATT GOLD |
| Źródło światła | 12xG9 (gratis 12 x Żarówka LED G9 5W 3000K) |
| Maksymalna moc | 12x28W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło |
| Kolor główny | złoty, transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 66-142 cm regulowana |
| Średnica | 93 cm |
| Wysokość klosza | 45 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

