Zuma Line Moon P19066B-D25 lampa wisząca dymiona
Kod produktu: 003064-011113
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line P19066B-D25 MOON lampa wisząca
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | Moon |
| Model | P19066B-D25 MOON LAMPA WISZĄCA |
| Źródło światła | 1xE27 (brak żarówki w komplecie) |
| Maksymalna moc | 60W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło |
| Kolor główny | transparentny, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość max. | 232 cm |
| Średnica klosza | 25 cm |
| Wysokość klosza | 29 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Przezroczysty | kryształ
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

