Zuma Line GEM lampa sufitowa plafon chrom na kole 5xG9 C0389-05F-B5AC
Kod produktu: 003064-011258
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line C0389-05F-B5AC GEM lampa sufitowa plafon na kole 5 kloszy.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | GEM |
| Model | C0389-05F-B5AC GEM LAMPA SUFITOWA |
| Źródło światła | 5xG9 |
| Maksymalna moc | 5x28W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, metal |
| Kolor główny | chrom, transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 40 cm |
| Średnica lampy | 38 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

