Super oświetlenie,polecam Perfektmarket,naprawdę perfekto !!!
Zestaw oświetlenie telewizora LED RGB z pilotem zasilanie USB
Kod produktu: 309525
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zestaw LED do podświetlenia telewizora z tyłu.
Gotowy zestaw do oświetlenia telewizora taśmą LED RGB (wielokolorową) na jego tylnej obudowie. Dzięki gotowym paskom LED uzyskamy niesamowity efekt dekoracyjny jak w telewizorach z AmbiLight.
W komplecie paski LED 2x50 cm wraz z kontrolerem LED RGB oraz wtykiem USB 5V.
Zalety gotowego zestawu do podświetlenia telewizora RGB
-szybki montaż za pomocą taśmy dwustronnie klejącej
-wbudowany sterownik RGB
-20 zaprogramowanych kolorów z 8-stopniowym ściemniaczem
-19 programów z regulacją prędkości
-pamięć ostatnich ustawień
-taśma nie wymaga zasilacza i zasilana jest z gniazda USB telewizora.
-taśma pokryta zabezpieczającym silikonem zwiększającym jej odporność na warunki atmosferyczne.
SPECYFIKACJA
| Napięcie | 5V |
| Diody | SMD 5050 |
| Barwa światła | RGB |
| Moc | 4,8W |
| Strumień świetny | - |
| Podłoże | czarne PCB |
| Kąt rozsyłu światła | 120° |
| Cięcie taśmy | co 10 cm |
| Mocowanie | taśma klejąca 3M |
| Szerokość taśmy | 10 mm |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


Dariusz Bicz