Żarówka żarnik LED R7S J118 10W 950 lm barwa ciepła
Kod produktu: ID-4501
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Żarówka LED z mocowaniem R7S, poborze mocy 10W, strumieniu świetlnym 950 lm, barwie białej ciepłej. Wysokiej jakości zamiennik klasycznej żarówki halogenowej o mocy 90W
Prezentowane przez nasz sklep żarówki LED z trzonkiem R7S J118 to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują oszczędności. Nietrwałe żarniki starego typu zostały tu zastąpione nowoczesną, bardzo trwałą żarówką LED. Pobór mocy w tym konkretnym modelu wynosi tylko 10W, co gwarantuje nam, iż opłaty za energię elektryczną będą znacznie niższe. Poza tym, dobrze jest skierować uwagę na żywotność tego typu żarówek, wynoszącą aż 50 000 godzin, jak również na to, że emitują one aż 950 lm strumienia świetlnego, zapewniając nam najwyższej jakości oświetlenie, przy kącie świecenia wynoszącym 200 stopni. Jak wszystkie oferowane przez nas towary, także i ten typ żarówek LED został objęty gwarancją na czas dwóch lat. Zacznij oszczędzać już dziś i sprawdź naszą ofertę naświetlaczy LED (zamiennik lamp halogenowych).
SPECYFIKACJA
| Typ gniazda | R7s |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwy światła | 3200K |
| Moc poboru prądu | 10W |
| Strumień świetny | 950lm |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Kąt rozsyłu światła | 200 |
| Współczynnik oddawania barw | Ra≥80 |
| Typ diody LED | SMD 2835 |
| Ilość diod LED | 48 |
| Materiał obudowy | plastik / aluminium |
| Wymiary | wys: 40 mm dł: 118 mm (z trzonkiem) 87 mm (bez trzonka) szer: 45.5 mm |
| Żywotność | do 30 000h |
| Współpraca ze ściemniaczem | NIE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

