Żarówka LED R50 E14 6W 430 lm grzybek
Kod produktu: WOJ13987 / WOJ13988
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Żarówka LED R50 E14 "grzybek" 6W 430 lm. Dostępne barwy światła: biała ciepła, biała neutralna, biała zimna.
Ledowa żarówka E14 R50 grzybek o mocy 6W i strumieniu świetlnym 430 lm / 450 lm. Lampa pasuje wszędzie tam gdzie sprawdzają się małe żarówki, m. in. do lampek, żyrandoli.
Dzięki zastosowaniu mleczno-białego klosza diody są niezauważalne, a światło rozprasza się, a my uzyskujemy przy tym przyjemny efekt wizualny.
Lampa skutecznie zastąpi tradycyjną żarówkę o mocy nawet 40W.
Kąt świecenia żarówki wynosi 110º.
SPECYFIKACJA
| Typ gniazda | E14 R50 |
| Barwa światła | biała ciepła / biała neutralna / biała zimna |
| Temperatura barwy światła | 2700-3200K / 4000-4500K / 6000-6500K |
| Moc poboru prądu | 4W |
| Strumień świetny | 430 lm / 450 lm |
| Napięcie zasilania | 220-240V |
| Kąt rozsyłu światła | 110° |
| Współczynnik oddawania barw | Ra≥80 |
| Typ diody LED | SMD 2835 |
| Ilość diod LED | - |
| Materiał obudowy | plastik / aluminium |
| Wymiary | h: 86 mm d: 50 mm |
| Żywotność | 17 000h |
| Współpraca ze ściemniaczem | NIE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Kształt żarówki
- Kształt żarówki grzybek
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

