Żarówka LED ES111 GU10 230V 9W 30* czarna barwa 4000K
Kod produktu: 450427
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Żarówka LED 9W GU10 AR111 ES111. Strumień świetlny 800lm, barwa neutralna 4000K.
Żarówka LED z przeznaczeniem do stosowania w oprawach podtynkowych i natynkowych typu downlight ES111/AR111. Lampa LED o średnicy 111mm pasuje do wielu modeli spot'ów z trzonkiem GU10.
W żarówce zastosowano nowoczesne diody SMD 2835. Dzięki swoim wymiarom pasuje do niskich opraw QR111 / AR111 /ES111.
Zastosowania szybki z poliwęglanu (PC) z soczewkami świetnie skupia światło i czyni go jeszcze przyjemniejszym.
Żarówka w kolorze czarnymz mlecznym białym kloszem.
Do żarówki polecamy downlight'y oraz spot'y dostępne w naszym sklepie.
Specyfikacja żarówki LED GU10 ES111
| Typ gniazda | GU10 ES111 |
| Barwa światła | biała neutralna |
| Temperatura barwy światła | 4000K |
| Kolor żarówki | czarny |
| Moc poboru prądu | 9W - zamiennik tradycyjnej żarówki halogenowej o mocy 50W |
| Strumień świetny | 800lm |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Kąt rozsyłu światła | 30o |
| Współczynnik oddawania barw | Ra≥80 |
| Typ diody LED | SMD 2835 |
| Ilość diod LED | - |
| Materiał obudowy | PC- poliwęglan |
| Wymiary | h: 111 mm d: 58 mm |
| Żywotność | 25 000h |
| Współpraca ze ściemniaczem | NIE |
| Temp. pracy | -20 / +40 C |
| Waga | 100g |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Kształt żarówki
- Kształt żarówki inny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

