Żarówka LED E14 6W SMD 2835 kulka
Kod produktu: WOJ13022 / WOJ13756 / WOJ13023
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Żarówka LED z trzonkiem E14 poborze mocy 6W, strumieniu świetlnym 480 lm, barwie białej ciepłej, białej zimnej.
Żarówka LED z trzonkiem E14 tzw. mały gwint o mocy 6W. Lampa LED sprawdzi się wszędzie tam gdzie chcemy zastąpić tradycyjną żarówkę o mocy ok. 50-60W. Estetyczny wygląd żarówki (mała kulka) oraz jej wymiar -tylko 45 mm średnicy sprawdzi się w większości opraw, żyrandoli, kinkietów.
Żarówka występuje w 2 barwach światła: biała ciepła, biała zimna.
Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.
SPECYFIKACJA
| Typ gniazda | E14 |
| Barwa światła | biała ciepła / biała zimna |
| Temperatura barwy światła | 2900-3200K / 6000-6500K |
| Moc poboru prądu | 6W |
| Strumień świetny | 480 lm / 500 lm |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Kąt rozsyłu światła | 160° |
| Współczynnik oddawania barw | Ra≥80 |
| Typ diody LED | SMD 2835 |
| Ilość diod LED | - |
| Materiał obudowy | plastik / aluminium |
| Wymiary | h: 79 mm d: 45 mm |
| Żywotność | 18 000 h |
| Współpraca ze ściemniaczem | NIE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Kształt żarówki
- Kształt żarówki kulka
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

