Polecam. Ciekawy efekt i możliwość szybkiej zmiany klimatu otoczenia. Każdy ze znajomych pyta co mam za cudo na suficie podwieszanym. Obsługa sklepu Perfekt Market bardzo kompetentna.
Taśma LED CCT multi white SMD 5025 WW/CW 12V rolka 5 metrów
Kod produktu: ID-2040-5m
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Taśma LED CCT 300 SMD 5025 MULTI WHITE IP20. Rolka 5m. Barwa światła biała dual color (ciepła + zimna)
Taśma LED CCT - multi white oparta na diodach SMD 5025 (300 diod SMD na rolce 5 metrów). Dzięki zastosowaniu diody 2 kolorowej możliwe stało się uzyskanie na jednej taśmie barwy białej ciepłej, białej zimnej lub białej neutralnej (po "wymieszaniu" obu barw). Dzięki taśmie szybko zmienimy klimat wnętrza dobierając do sytuacji odpowiednią temperaturę barwową. Taśma wykonana na białym podkładzie PCB o szerokości 10 mm. Do taśm niezbędny jest sterownik CCT- dual color / multi white dostępny w naszym sklepie.
Taśma dostępna również na metry. Dostępna w naszym sklepie pod linkiem:
Taśma LED CCT multi white SMD 5025 WW/CW
Schemat podpięcia taśmy CCT na podkładzie 4 PIN:
1. Zasilanie - [V+] - przewód biały/czarny
2. Barwa ciepła - [B] - przewód niebieski
3. Barwa zimna - [G] - przewód zielony

Możliwości listwy LED CCT (multi white) SMD 5025:

SPECYFIKACJA
| Napięcie | 12V |
| Diody | SMD 5025 |
| Ilość diod | 300 SMD na 5m |
| Barwa światła | ciepła / zimna / neutralna |
| Moc | 72W |
| Strumień świetny | 3600 lm / 5m |
| Podłoże | białe PCB |
| Kąt rozsyłu światła | 120° |
| Cięcie taśmy | co 5 cm |
| Mocowanie | taśma klejąca 3M |
| Szerokość taśmy | 10 mm |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Prezentacja taśmy LED CCT:
W przypadku zakupu np. 8 metrów taśmy otrzymają Państwo rolkę taśmy LED CCT 5m + 3m. Jest możliwość zamówienia taśmy o odcinkach pociętych co 1m.
-
Dzięki swojej elastyczności i mocnej taśmie klejącej 3M jej montaż jest bardzo łatwy.
-
Można ją ciąć na kawałki co 5 cm. Jest to bardzo proste. Nasze taśmy mają oznaczone miejsca, w których powinno się je przeciąć.
-
Taśma charakteryzuję się niskim zużyciem energii 14.4 W na metr oraz bardzo długą żywotnością 50000h!.
-
Taśma LED CCT IP20 gwarantuje Ci przyjemną barwę, która z pewnością upiększy Twoje wnętrze.
Należy również pamiętać, że w każdej taśmie led przy jej zgięciu o 45° powinno stosować się złączki kątowe. Zapobiegnie to "przerwaniu się" wiązki taśmy.
Cechy produktu
TAŚMY LED
- Ilość diod / typ taśmy 60 LED na 1mb
- Zastosowanie wewnętrzne
- Seria taśmy standardowa
- Napięcie zasilania 12V DC
- Barwa światła CCT (multiwhite) regulowana 3000-6000K
- Klasa szczelności IP20
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Świetna taśma. Trzy barwy światła w jednej diodzie. Bałem się strasznie tego rozwiązania ale po montażu i ja i klient zachwyceni. Dobrze się tym steruje poprzez MiLighty. Na taśmie mamy 4 piny z czego 3 wykorzystujemy. W sumie to dobrze bo 4 zawsze możemy dodatkowo wykorzystać na dosilenie dłuższego odcinka led.


wiola83