Świetlówka LED do pieczywa 150 cm 24W PZH
Kod produktu: HB29017
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Świetlówka LED G13 T8 150 cm 24W do oświetlania żywności: pieczywa
Barwa światła: 3000K- odpowiednio dobrana barwa do podkreślenia walorów pieczywa
Świetlówka LED food przystosowana do oświetlenia żywności. Odpowiednio dobrana temperatura barwowa światła sprawdza się przy zaakcentowaniu walorów pieczywa w ladach, regałach sprzedażowych.
Świetlówka posiada Atest Higieniczny PZH.
Tuba LED do oświetlania pieczywa 24W jest zamiennikiem tradycyjnej świetlówki 58W.
| Długość/średnica | 1500 / 28 mm |
| Trzonek | G13 T8 |
| Moc lampy | 24W |
| Temp. barwowa | 3000K idealne do oświetlenia pieczywa |
| Parametry pracy | 220-240V/50-60Hz |
| Zasilanie | jednostronne |
| Natężenie światła | 2400lm |
| Kąt padania światła | 270º |
| Żywotność | 30.000h |
| Temp. pracy | -10º / +45ºC |
| Gwarancja | 3 lata |

Świetlówka LED posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjną tubą fluorescencyjną. A mianowicie:
-
niska temperatura pracy - nie powoduje nagrzewania pomieszczeń
-
brak efektu migotania światła
-
brak promieniowania UV i IR
-
brak związków rtęci
-
dłuższa żywotność aż do 30000 h !
-
o 50%-60% mniejsze zużycie energii
-
brak problemów z utylizacją
-
bardzo szybki zwrot inwestycji
Zainwestuj w świetlówki LED dostępne w naszej ofercie i ciesz się mniejszymi rachunkami.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

