Sterownik LED RGB pilot IR 72W 24 przyciski mini
Kod produktu: ID-2061
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Sterownik do taśm LED RGB z pilotem na podczerwień IR i mini odbiornikiem.
Sterownik LED RGB z pilotem o bardzo małych wymiarach odbiornika to idealna propozycja do sterowania wielokolorowym oświetleniem w zestawach LED.
Dzięki kontrolerowi LED RGB mini wydobędą Państwo z taśmy RGB paletę barw i efektów. Dołączony do zestawu pilot pozwala na bezprzewodowe ściemnianie i rozjaśnianie taśmy LED, ustawienie częstotliwości jej migania, czy prędkości zmiany barwy.
Podstawowe funkcje pilota:
- włączanie i wyłączanie listwy LED
- płynna zmiana jasności
- dynamiczne programy: błyskanie, smużenie, płynna zmiana barw
- płynna regulacja szybkości zmian kolorów w programach
- podstawowe kolory zdefiniowane na pilocie.
SPECYFIKACJA
| Model | 2061 |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Prąd max. | 6A dla 12V |
| Moc | 72W dla 12V |
| Moc maksymalna (chwilowa) | |
| Gniazdo zasilania | dc 2.1/5.5 |
| Zasięg pilota | do 10 m |
| Wymiary pilota | 84 x 51 x 6 mm |
| Wymiary odbiornika | 13 x 4 x 50 mm dł. przewodów ok 100 mm |
| Dodatkowe funkcje | - |
| Zasilanie | bateria-w komplecie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Certyfikaty | CE RoHS |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

