Sterownik LED RGB 216W pilot dotykowy
Kod produktu: ID-2074
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Sterownik taśm LED RGB 216W z pilotem dotykowym bezprzewodowym
Kontroler do taśm LED RGB z pilotem dotykowym, który umożliwia płynną zmianę koloru-przesuwając palcem po panelu "tęczy". Sterownik pozwala na zmianę barwy taśmy, częstotliwości jej migania, jasności, prędkości zmiany kolorów.
Zestaw wyposażony został w aż 15 programów automatycznej zmiany kolorów - tryby skokowej lub płynnej zmiany kolorów.
Ponadto sterownik LED RGB 216W posiada wbudowaną funkcję - zapamiętuje on ustawienia w przypadku nagłego braku zasilania i przywraca wcześniejszą jasność taśmy po jego przywróceniu.
Pilot bezprzewodowy radiowy RF gwarantuje daleki zasięg jak i możliwość schowania sterownika, bez wpłynięcie na jakość sterowania.
Specyfikacja sterownika do LED RGB dotykowego:
| Model | 2074 |
| Napięcie zasilania | 12V-24V |
| Prąd max. | 18A dla 12V (6A na kanał) |
| Moc | 216W dla 12V 432W dla 24V |
| Konfiguracja wyjściowa | Wspólna anoda (wspólny +) |
| Wyjścia sterujące | Listwa zaciskowa 4 PIN |
| Wejścia zasilania | Listwa zaciskowa 2 PIN, gniazdo DC |
| Zasięg pilota | do 10 m |
| Wymiary pilota | 113 x 56 x 22 mm |
| Wymiary odbiornika | 102 x 63 x 24 mm |
| Dodatkowe funkcje | Power of Memory- pamięć ostatniego ustawienia przy zaniku zasilania. |
| Zasilanie | bateria AAA-brak w komplecie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Certyfikaty | CE RoHS |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

