• 89 500 00 18
  • sklep@perfektmarket.pl
  • 28 dni na zwrot towaru
Waluty
Ściemniacze LED - sposób na nastrojowe oświetlenie sypialni
Ściemniacze LED - sposób na nastrojowe oświetlenie sypialni

Ściemniacze LED - sposób na nastrojowe oświetlenie sypialni   

Sypialnia jest pomieszczeniem szczególnym. Jeżeli jesteś w trakcie jej urządzania bądź czujesz, że potrzebuje ona zmiany, to odpowiednim sposobem na nadanie jej nastrojowego charakteru będą ściemniacze LED. Są to sterowniki przeznaczone do zarządzania oświetleniem ledowym. Dzięki nim z łatwością zmienisz jego jasność, a więc w dowolnym momencie z funkcjonalnego dobrze oświetlonego pomieszczenia uczynisz miejsce sprzyjające odpoczynkowi w bardzo romantycznym klimacie.

Delikatne i subtelne oświetlenie sypialni

W sypialni stawiamy zawsze na oświetlenie łagodne i nastrojowe. Powinno pomóc nam się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu. Oprócz głównego światła umieszczonego na suficie nie może zabraknąć światła dodatkowego. Okazuje się, iż to ono jest częściej użytkowane niż lampy sufitowe. Ostre światło odbijające się od powierzchni mebli, ścian i podłóg drażniąco oddziałuje na nasz wzrok i niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Powinno się więc zadbać o ciepłą barwę światła, która obniża koncentrację, relaksuje i rozluźnia, przygotowuje nasz organizm do snu. Takie jest oświetlenie LED sypialni delikatne, subtelne i ciepłe.

Ściemniacze LED to rozwiązanie zapewniające zdalne sterowanie światłem. Docenią go wszyscy Ci, którzy cenią sobie wygodę i komfort, ale też Ci, dla których ważna jest energooszczędna eksploatacja budynku.

Intymny nastrój dla dwojga

Relaksująca atmosfera, przyjemny zapach i delikatne światło, o intensywności którego możesz decydować sam… - to bodaj najlepsze warunki, jakie możesz zapewnić sobie i bliskiej i Ci osobie. Ściemniacze LED pozwalają Ci na pełną swobodę w zarządzaniu światłem w swojej sypialni. Podczas długich wieczornych rozmów nie potrzebujesz intensywnego światła, lepszym rozwiązaniem jest to delikatne i subtelne. Żarówkitaśmy LED również sterowane są w ten sposób. To bardzo prosty patent, aby zwykła rama łóżka nabrała efektownego wyglądu, a lustro przy toaletce świeciło pięknym blaskiem. Dzięki nim z łatwością zmienisz natężenie światła po wieczornej toalecie, aby móc jeszcze przez kwadrans zrelaksować się np. przy spokojnej muzyce czy porozmawiać ze swoim partnerem o wydarzeniach z ostatniego dnia. Oświetlenie sypialni  jest teraz w Twoich rękach.

Praktyczne ściemniacze LED

Możesz zdecydować się na nie  w formie klasycznych włączników światła, które montuje się na ścianie. Obsługiwane są dokładnie w ten sam sposób jak włączniki światła. Niektóre modele wyposażone są w pokrętło, którym regulujesz natężenie światła, co jest wygodne i bardzo praktyczne. Innym rozwiązaniem są ściemniacze LED z pilotem RF. Możesz zarządzać światłem z odległości kilku metrów, nie podnosząc się nawet z wygodnego łóżka i nie rozpraszając się przed snem.

Oświetlenie sypialni powinno być bardzo dobrze zaplanowane. Nie należy koncentrować się tylko na głównym źródle światła, a zastanowić się nad tym, co tak naprawdę pomoże Ci stworzyć nastrojowy klimat w pomieszczeniu, w którym odpoczywasz i się relaksujesz. 

Czym są ściemniacze LED? - Dowiedz się więcej w naszym poprzednim poście!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl