Ściemniacz obrotowy do LED ściemnialnych 230V Simon 54 DS9L.01/46 brąz mat metalizowany
towar niedostępny
Ściemniacz obrotowy do LED ściemnialnych 230V brąz mat metalizowany bez ramki. Nr katalogowy DS9L.01/46
Opis
Ściemniacz obrotowy brąz mat metalizowany do LED ściemnialnych 230V Simon 54 DS9L.01/46
*produkt bez ramki
Dostępne są również inne moduły i ramki w wersji od pojedynczej do 5-krotnej z serii Simon 54.
Moduły Simon 54 pasują do ramek z serii Simon 54 Premium i Simon 54 Nature
Źródła światła:
- LED ściemnialny (DIM) 230V - TAK,
- świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - NIE,
- świetlówka liniowa - NIE,
- żarówki 230V - TAK,
- żarówki halogenowe 230V -TAK,
- żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - NIE,
- żarówki halogenowe 12V- transformator rdzeniowy toroidalny - NIE

Specyfikacja
| Seria | Simon 54 |
| Rodzaj produktu | ściemniacz |
| Kolor | brąz mat metalizowany |
| Rodzaj materiału | tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Zakres częstotliwości | 50-50 Hz |
| Moc obciążenia | 2-250 W |
| Rodzaj podłączenia/typ zacisku | na pazurki i śrubę |
| Metoda montażu | podtynkowe |
| Stopień ochrony | IP20 |
Dane techniczne
| kolor | brąz mat, metalizowany |