Ściemniacz LED manualny przelotowy do taśm LED 12V 5A 48W biały
Kod produktu: ID-2086-B
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Ściemniacz do taśm LED manualny umożliwiający płynną zmianę jasności.
Oferowany przez nas ściemniacz umożliwia płynną zmianę jasności taśmy od 0 do 100%. Przekręcenie go wyłącza całkowicie taśmę.
Ściemniacz idealnie sprawdza się w instalacjach gdzie nie potrzebujemy sterowania pilotem no. w oświetleniu akwariów, reklam. Szybkie podłączenie zasilacza i taśmy zapewniają gniazdo i wtyk DC 2.1/5.5
Kolor obudowy: biały
Specyfikacja ściemniacza LED
| Napięcie robocze | 12V |
| Prąd max. | 5A |
| Moc max. | 60W (dla 12V) |
| Sterowanie | ręczne |
| Ściemnianie | pokrętłem |
| Zakres ściemniania | 0~100% |
| Sygnał wyjściowy | PWM |
| Pilot | brak |
| Złącza: zasilające/ sygnałowe | 2,1/5.5 |
| Temperatura pracy | -20 - 40°C |
| Wymiary | 66,4 x 33 x 25 (mm) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

