Ramka 5-krotna SIMON BASIC standard
towar niedostępny
Opis
Ramka podytójna (5-krotna) biała SIMON BASIC BMR5/11
| DANE PODSTAWOWE | |
|---|---|
| SERIA | Simon Basic Standard |
| NAZWA PRODUKTU/RODZAJ | ramka 5- krotna |
| KOLOR | biały |
| STOPIEŃ OCHRONY IP | IP20/IP44 |
| LICZBA MODULÓW | 1 |
| DANE SZCZEGÓŁOWE | |
|---|---|
| RODZAJ MATERIAŁU | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI | naturalne |
| WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI | błyszczący |
| SPOSÓB MOCOWANIA | zatrzask |
| KIERUNEK MONTAŻU | poziomy i pionowy |
| WYSOKOŚĆ PRODUKTU | 80.5 mm |
| SZEROKOŚĆ PRODUKTU | 364,5 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ PRODUKTU | 10 mm |