Łącznik dwubiegunowy (moduł) biały Simon Basic BMW2.01/11
Kod produktu: BMW2.01/11
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Łącznik dwubiegunowy SIMON BASIC BMW1.01/11 10AX 250V szybkozłącza biały
| DANE PODSTAWOWE | |
|---|---|
| SERIA | Simon Basic |
| NAZWA PRODUKTU/RODZAJ | Łącznik dwubiegunowy |
| KOLOR | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| TYP PRODUKTU | moduł |
| PRĄD ZNAMIONOWY ŚWIETLÓWKOWY | 10 AX |
| NAPIĘCIE ZNAMIONOWE | 250 V |
| RODZAJ PODŁĄCZENIA / TYP ZACISKU | szybkozłączka |
| STOPIEŃ OCHRONY IP | IP20/IP44 |
| UWAGI | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować ramkę IP44 NEOS: BMRC1B/..; BMRC2B/...lub ramkę IP44 STANDARD: BMR1B/..; BMR2B/...; BMR3B/.. |
| PODŚWIETLENIE |
opcjonalne, niedołączone |
| DANE SZCZEGÓŁOWE | |
|---|---|
| NADRUK/PIKTOGRAM | symbol "0-1" |
| RODZAJ MATERIAŁU | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI | naturalne |
| WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI | błyszczący |
| SPOSÓB MONTAŻU [ETIM] | montaż podtynkowy |
| SPOSÓB MOCOWANIA | pazurki / wkręty |
| WYSOKOŚĆ PRODUKTU | 75 mm |
| SZEROKOŚĆ PRODUKTU | 75 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ PRODUKTU | 41 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ WBUDOWANIA | 24 mm |
| METODA EKSPLOATACJI/SPOSÓB DZIAŁANIA | klawisz kołyskowy |
| ILOŚĆ KLAWISZY / DŹWIGNI | 2 |
| UKŁAD POŁĄCZEŃ | Łącznik 2 - biegunowy (bistabilny) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

