Projektor Laserowy Polux
Kod produktu: 308955
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Projektor Laserowy Polux.
Projektor Laserowy wyświetlający wzory punktowe w kolorach zielonym i czerwonym. 9 trybów pracy projektora pozwoli na łatwe dopasowanie wyświetlanych wzorów do Twoich potrzeb - światła wirujące, naprzemiennie migające, wirujące i migające oraz światła stale. Podwyższona klasa szczelności (IP44) pozwala na używanie projektora LED na zewnątrz dzięki czemu możemy podświetlić kolorowymi, motywami ścianę zewnętrzną naszego domu, nawet w bardzo niskich temperaturach. Bardzo daleki zasięg oraz szeroki obszar świetlny pozwoli na projekcje wzorów na bardzo dużej powierzchni.
SPECYFIKACJA
| Model | TOP A1 |
| Napięcie zasilania | 5V |
| Prąd max. | 1A |
| Moc | 5W |
| Barwa światła | czerwona, zielona |
| Maksymalny zasięg światła | 30 m |
| Obszar świetlny | do 279 m2 |
| Długość przewodu zasilającego | 1m |
| Urządzenie pracuje w zakresie temperatur | -20°C do + 40°C |
| Kolor obudowy | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Cetryfikaty | CE RoHS |
| Gwarancja | 48 miesięcy |
9 trybów pracy lasera:
-światło czerwone i zielone wirujące
-światło czerwone wirujące
-światło zielone wirujące
-światło czerwone i zielone migające naprzemiennie
-światło czerwone i zielone wirujące i migające
-światło czerwone i zielone wirujące i szybko migające
-światło czerwone i zielone stałe
-światło czerwone stałe
-światło zielone stałe
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

