Plafon Alehandro white 100cm Nowodvorski 5343
Kod produktu: 5343
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Plafon 100cm Alehandro black 5343 Nowodvorski
Seria klasycznych sufitowych lamp Alehandro to okrągłe eleganckie formy które idealnie rozświetlą Twoją przestrzeń i nadadzą wnętrzu niesamowity klimat.
Bogata gama kolorów i różne rozmiary lamp z tej serii dadzą Ci wiele możliwości dostosowania do każdego wnętrza.
Plafony sufitowe Alehandro produkowane są w Polsce z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Oprawy przystosowane do żarówek E-27 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | plafon |
| Seria: | Alehandro |
| Główny materiał lampy: | szkło/abażur |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Rodzaj trzonka: | 9 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 9 x 60W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 18 cm |
| Średnica: | 100 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Biały
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Tkanina
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 9 źródeł
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

