Oprawa sufitowa Nowodvorski POINT PLEXI BLACK M
Kod produktu: 6526
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa natynkowa POINT PLEXI BLACK M czarna 6526
Lampa sufitowa natynkowa Nowodvorski Point Plexi Black Kolor oprawy czarny
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | downlight |
| Model: | Point Flexi M |
| Źródło światła | GU10 230V (brak źródeł światła w komplecie max 10W only LED) |
| Kolor oprawy | czarny, kolor uzupełniający biały |
| Wysokość | 13 cm |
| Średnica | 13 cm |
| Waga | - |
| Montaż | natynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal lakierowana |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

