Lampa stołowa szklana czarny abażur BATUMI 5529BKGO
Kod produktu: 002177-014427
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line lampa stołowa BATUMI 5529BKGO transparentna czarno złoty abażur
Lampa stołowa wykonana ze szkła transparentnego z czarnym abażurem. Abażur od strony źródła światła jest w kolorze złotym. Piękna szklana podstawy lampy jest ciekawą i funkcjonalną ozdobą każdego wnętrza.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | BATUMI |
| Model | Lampa stołowa BATUMI TRANSPARENT 5529BKGO |
| Źródło światła | 1 x E27 |
| Maksymalna moc | 1 x 60W max |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, tkanina |
| Kolor główny | transparentny, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 40 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Szkło | Kryształ
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

