Simon 55 łącznik żaluzjowy pojedynczy trójpozycyjny (1-0-2) biały mat 10A TZW1K.01/111
Kod produktu: TZW1K.01/111
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Łącznik żaluzjowy pojedynczy trójpozycyjny (1-0-2) biały mat 10A Simon 55 TZW1K.01/111
Nowa seria osprzętu Simon 55 to połączenie nowoczesnych rozwiązań z ponadczasowym designem, aby jeszcze łatwiej uzupełnić Twoje wnętrze.
Matowe wykończenie, bogata paleta kolorystyczna, 3 linie ramek dekoracyjnych, sterowanie smartfonem, praktyczne rozwiązania, nieograniczone możliwości.
Odkryj zalety serii Simon 55 w sklepie Perfekt Market.

Specyfikacja
| Seria | Simon 55 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik żaluzjowy pojedynczy trójpozycyjny (1-0-2) |
| Kolor | biały mat |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | nie |
| Klasa ETIM | EC000044 Łącznik/przycisk żaluzjowy |
| Nadruk/Piktogram | symbol „żaluzje” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Głębokość produktu | 39,5 mm |
| Głębokość wbudowania | 26 mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Inne |
| Model | Inne |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

