Oprawa spot kinkiet LED G9 Penne czarny 30 cm
Kod produktu: SL.0114
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet ścienny natynkowy tuba spot okrągły PENNE czarny 30 cm.
Naścienny kinkiet TUBA G9 Penne czarny.
Seria Penne składa się z opraw oświetleniowych w kolorze białym i czarnym o wymiarach od 20 cm do 80 cm. Dostępne są oprawy natynkowe oraz kinkiety.
Tuba Penne wykonana została w Polsce z wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo.
Oprawa oświetleniowa idealnie sprawdzi się zarówno jako punktowe oświetlenie akcentujące jak i część większej instalacji.
Oprawy przystosowane do żarówek G9 - możliwość zakupienia źródeł światła LED w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet |
| Seria: | Penne 30 |
| Główny materiał lampy: | wysokiej jakości aluminium |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Rodzaj trzonka: | 1 x G9 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 2.5W LED |
| Wysokość: | 30 cm |
| Szerokość: | 10 x 10 cm |
| Odległość od ściany | 12 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

