Oprawa spot kinkiet LED G9 Penne biała 20 cm
Kod produktu: SL.0107
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet ścienny natynkowy tuba spot okrągły PENNE biały 20 cm.
Naścienny kinkiet TUBA G9 Penne biały 20 cm.
Seria Penne składa się z opraw oświetleniowych w kolorze białym i czarnym o wymiarach od 20 cm do 80 cm. Dostępne są oprawy natynkowe oraz kinkiety.
Tuba świetlna Penne wykonana została w Polsce z wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo z dbałością o każdy szczegół.
Oprawa idealnie sprawdzi się jako punktowe oświetlenie akcentujące.
Oprawy przystosowane do żarówek G9 - możliwość zakupienia źródeł światła LED w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet |
| Seria: | Penne 20 |
| Główny materiał lampy: | wysokiej jakości aluminium |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Rodzaj trzonka: | 1 x G9 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 2.5W LED |
| Wysokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 10 x 10 cm |
| Odległość od ściany | 12 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

