Oprawa schodowa LED STEPI 12V 1,2W 3000K IP20 biała
Kod produktu: LUX05743
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa schodowa LED Stepi do montażu w puszce o średnicy Ø60 mm. Wysoka jakość wykonania.
Oprawa oświetleniowa schodowa LED 3000K, przeznaczona do podświetlania ciągów komunikacyjnych, korytarzy czy schodów. W połączeniu z czujką ruchu (do kupienia a naszym sklepie tu:czujka PIR 12V) możliwe jest otrzymanie zestawu oświetleniowego LED bardzo energooszczędnego i reagującego na ruch. Idealnie nadaję się wszędzie tam gdzie chcemy aby światło nie oślepiało a rozświetlało drogę i pomagało w komfortowym poruszaniu się.
Stepi to nowa oprawa w rodzinie opraw PL, w której design przeplata się z nowoczesnością. Jeżeli szukasz oryginalnego oświetlenia schodowego LED, model STEPI jest właśnie dla Ciebie.
Co wyróżnia oprawy schodowe Stepi:
-
długa trwałość - przekraczająca 50.000 h
-
bardzo małe zużycie energii
-
solidna konstrukcja
-
materiał: aluminium
- gwarancja 2 lata
Gdzie możemy wykorzystać oświetlenie schodowe serii STEPI:
-
podświetlanie ciągów komunikacyjnych
-
schodów
-
podstopnic
-
witryn meblowych
-
dekorowanie światłem ścian

Video-poradnik jak podłączyć i zamontować oprawę schodową
SPECYFIKACJA
| Napięcie | 12V DC |
| Diody | COB |
| Barwa światła | 3000K- biała ciepła |
| Moc | 1.2W |
| Strumień świetlny | 40 lm |
| Materiał | aluminium |
| Kolor oprawy | czarny |
| Montaż | w puszcze elektroinstalacyjnej ∅60mm, w otworze ∅60mm |
| Sposób podłączenia | równoległy / szeregowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymagane zasilanie | 12V DC stabilizowane |
| Wymiary | 80 x 80 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Oprawy schodowe - wszystkie atrybuty
- Napięcie zasilania 12V DC
- Typ montażu otwór montażowy/puszka elektryczna ⌀60
- Kształt oprawy okrągła
- Kolor obudowy biały
- klasa szczelności IP20
- barwa świata biała ciepła ~3000K
- wbudowany czujnik ruchu nie
- wbudowany czujnik zmierzchu nie
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

