Oprawa meblowa z wyłącznikiem dotykowym okrągła OLO-7
Kod produktu: OLO-7-W-CH
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa meblowa LED podszafkowa z wyłącznikiem dotykowym okrągła nawierzchniowa OLO-7-W.
Nowoczesna oprawa podszafkowa LED. Idealna do oświetlenia blatów, szafek, wnęk. Oprawa w kolorze srebrnym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych diod LED jest to energoszczędne i efektywne źródło oświetlenia do kuchni, biura, wnęk.
W oprawie zastosowano dotykowy wyłącznik umieszczony w obudowie lampy.
Pobór prądu oprawy wynosi zaledwie 3W. Strumień świetlny 160-200 lm. Dostępna do wyboru barwa światła biała ciepła 3000K, neutralna, lub biała zimna oświetli i upiększy każde wnętrze.
Oprawa pracuje na napięciu 12V. Do zasilania oprawy LED powinno stosować się specjalnie do tego przeznaczone zasilacze stabilizowane LED 12V dostępne w naszym sklepie.
W zestawie wkręty montażowe.
Nie stosować oprawy ze ściemniaczami.
SPECYFIKACJA
| Model | OLO-7-W |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Prąd max. | 0.25A |
| Moc | 3W |
| Barwa światła | biała ciepła 3200K / biała neutralna 4000K / biała zimna 6500K |
| Strumień świetlny | 160-200 lm |
| Źródło światła | Dioda LED SMD 2835 |
| Wyłącznik | w obudowie oprawy-dotykowy |
| Wymiary | śr: 68 mm / wys. 7 mm |
| Przewód zasilający | dł. 200 cm - wtyk JSTM miniAMP |
| Materiałt | tworzywo sztuczne |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Cetryfikaty | CE RoHS |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

