Oprawa meblowa LED okrągła OLO-1 Hera 12V 2W stal
towar niedostępny
Oprawa meblowa okrągła LED podszafkowa puszczana 2W
Opis
Oprawa meblowa LED podszafkowa puszczana 2W
Nowoczesna oprawa podszafkowa LED. Idealna do oświetlenia blatów, szafek, wnęk. Oprawa w kolorze srebrnym (szlif-stal nierdzewna). Dzięki zastosowaniu nowoczesnych diod LED jest to energoszczędne i efektywne źródło oświetlenia do kuchni, biura, wnęk.
Pobór prądu oprawy wynosi zaledwie 2W. Strumień świetlny 145-162 lm. Dostępna do wyboru barwa światła biała ciepła 3000K, lub biała zimna oświetli i upiększy każde wnętrze.
Oprawa pracuje na napięciu 12V. Do zasilania oprawy LED powinno stosować się specjalnie do tego przeznaczone zasilacze stabilizowane LED 12V dostępne w naszym sklepie.
W zestawie wkręty montażowe.
Oprawa współpracuje ze ściemniaczami PWM.
SPECYFIKACJA
| Model | OLO-1 |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Prąd max. | 0.16A |
| Moc | 2W |
| Barwa światła | biała ciepła 3200K / biała zimna 6500K |
| Strumień świetlny | 145-162 lm |
| Źródło światła | Dioda LED SMD 2835 |
| Wyłącznik | - |
| Wymiary | śr: 72 mm / wys. 7 mm |
| Przewód zasilający | dł. 200 cm - wtyk JSTM miniAMP |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE RoHS |
| Gwarancja | 24 miesiące |