Nowoczesna Okrągła Lampa sufitowa Plafon Arena 35 Biały
towar niedostępny
Nowoczesna okrągła lampa sufitowa Plafon biały. Oprawa z trzonkami E-27 przystosowana również do żarówek LED.
Opis
Lampa sufitowa, plafon okrągły ARENA 35 biały
Seria nowoczesnych lamp ARENA to geometryczne eleganckie formy które idealnie rozświetlą Twoją przestrzeń i nadadzą wnętrzu niesamowity klimat.
Bogata gama kolorów i różne rozmiary lamp z tej serii dają wiele możliwości dostosowania do wystroju każdego wnętrza.
Plafony sufitowe wyprodukowane w Polsce z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Plafon biały okrągły przystosowany do żarówek E27 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja białego plafonu:
| Typ lampy: | plafon |
| Seria: | Arena |
| Główny materiał lampy: | tworzywo sztuczne PVC, stalowy uchwyt |
| Kolor główny produktu: | BIAŁY white |
| Rodzaj trzonka: | 2 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 2 x 60W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 12 cm |
| Średnica: | 35 cm |
| Gwarancja | 2 lata |