Nowoczesna Lampa ścienna - kinkiet Nazaria koło Biały
Kod produktu: SL.0430
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny kinkiet lampa ścienna Nazaria koło biały
Seria nowoczesnych lamp Nazaria to geometryczne minimalistyczne formy które idealnie rozświetlą Twoją przestrzeń i nadadzą wnętrzu niesamowity klimat.
Nietypowy innowacyjny design lamp na na pewno przyciągną oko Twoich gości i nadadzą charakteru wnętrzom w stylu betonowym i minimalistycznym.
Wszystko wyprodukowane w Polsce z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Plafony sufitowe z serii Nazaria przystosowane są do żarówek G9 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet |
| Seria: | Nazaria |
| Główny materiał lampy: | stal |
| Kolor główny produktu: | BIAŁY white |
| Rodzaj trzonka: | 1 x G9 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | max 1 x 40W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 10 cm |
| Szerokość: | 25 x 25 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

