Moduł LED WS2811 RGB +IC 12V cyfrowy IP65
Kod produktu: MOD000430
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Moduł LED cyfrowy RGB+IC WS2811
Profesjonalny moduł LED RGB+ IC zawierający chip'y WS2811 dzięki którym można sterować poszczególnymi segmentami 3 diodowymi. Daje to możliwość niesamowicie widowiskowych przejść kolorów np. efektu "płynięcia koloru"
Moduł oparty o nowoczesne diody SMD 5050
Do zalet modułu LED cyfrowego:
- długa żywotność 50.000 h
- chip WS2811, dzięki czemu możemy sterować poszczególnymi segmentami 3 diodowymi "Pixelami"
- brak emisji UV i IR
- nowoczesne i efektywne diody SMD 5050
- szeroki kąt świecenia
- możliwość szybkiego montażu ( taśma 3M dwustronnie klejąca oraz otwór montażowy na wkręty)
- klasa szczelności IP65- moduły mogą być zanurzone w wodzie
- Gwarancja 5 lat.
Wszystkie zalety zostały docenione przez wielu klientów w tym producentów reklam, pokryw do akwariów, oraz innych osób które cenią sobie jakość i profesjonalizm.
Maksymalna ilość modułów LED w łańcuchu to 20 sztuk.
Wykorzystując moduł LED cyfrowy uzyskamy świetne efekty przy sufitach napinanych.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Parametr | Wartość |
| Symbol modułu | MOD000430 |
| Symbol diody LED | 5050 |
| Moc pobierana | 0.72W |
| Napięcie zasilające | 12V DC |
| Prąd zasilający | 60mA |
| Kąt świecenia | 140 |
| Strumień świetlny | 25,5lm/48,8lm/21,9lm/12,2lm |
| Temperatura barwowa | RGBW |
| Rodzaj chipa | 5050 IC: WS2811 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | - |
| Rozstaw modułów | 157 |
| Wymiary modułów | 69x15x7 mm |
| Waga | 0.008 |
| Mak. liczna modułów w szeregu | 20 |
| Temperatura pracy | -20 ~ 60 |
| Temperatura magazynowania | -20 ~ 50 |
| Stopień wodoszczelności | IP65 |
| Tworzywo obudowy modułu | - |
| Tworzywo soczewki modułu | - |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

