Lampa wisząca Monic MD1629-1 chrom Zuma Line
Kod produktu: 003064-001995
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line Monic MD1629-1 lampa wisząca chrom dymiona
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | MONIC |
| Model | MD1629-1 MONIC LAMPA WISZĄCA CHROME |
| Źródło światła | 1 x E14 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 1 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło |
| Kolor główny | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 126 cm |
| Średnica klosza | 15 cm |
| Średnica podsufitki | 10 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

