Złota lampa wisząca glamour duża PALACE P0523-08A-U8AC Zuma Line
Kod produktu: 003064-020100
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca PALACE Zuma Line P0523-08A-U8AC złota
Piękna lampa wisząca z dominującym kolorem złota oraz szklanym kloszem. Piękna i klasyczna. Lampa glamour PALACE sprawdzi się w wykwintnym salonie, czy lokalu komerycjnym.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | PALACE |
| Model | P0523-08A-U8AC |
| Źródło światła | 8 x G9 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 8 X 42W max. |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | złoty, transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 47-157 cm regulowana |
| Szerokość | 29 cm |
| Długość | 85 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

