Loonari oprawa na szynoprzewód 3F Rojk GU10 ES111 regulowana biała lub czarna
Kod produktu: 457587/594
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa na szynoprzewód uniwersalny ROJK GU10 ES111 regulowana
Piękna, nowoczesna oprawa montowana na szynę trójfazową z regulacją kąta świecenia. Zdobywające coraz większą popularność oprawy szynoprzewodowe z powodzeniem montowane są jako główne lub akcentowe i punktowe źródło światła w domach, mieszkaniach. Ich loftowy i surowy wygląd dodaje niepowtarzalności wnętrzu.
Możliwość dowolnej konfiguracji i łączenia szyn w linie świetlne sprawia, że oprawy z powodzeniem sprawdzają się jako oświetlenie powierzchni sprzedażowych w lokalach handlowych.
Szynę do której "dopinane" są oprawy ROJK możemy zamontować na suficie bądź zwiesić na linkach np. nad stołem.
Oprawa z możliwością zastosowania źródła światła LED (bądź tradycyjnego) o trzonku GU10.
Wymienialne źródła światła pozwolą grać oświetleniem dobierając odpowiednią moc, barwę czy kąt świecenia żarówki.
Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniej żarówki LED zapraszamy do kontaktu.
Do oprawy niezbędne są dodatkowe komponenty:
1. Szyna zasilająca
2. Łącznik zasilający
3. Zaślepka kończąca
Opcjonalnie:
1. Łącznik kątowy
2. Zawiesia linkowe
Oprawa nie zawiera widocznych na zdjęciach żarówek.
Specyfikacja
| Typ lampy | oprawa na szynoprzewód |
| Model lampy | ROJK |
| Główny kolor lampy | czarny / biały |
| Materiał | aluminium |
| Źródło światła | GU10 |
| Moc | - |
| Wysokość lampy | 17 cm |
| Szerokość lampy | 14,5 cm |
| Wersje montażu | na szynę |
| Klasa ochronności PP | I |
| Moc max. źródła światła | 10W LED / 50W halogen |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
SZYNOPRZEWODY
- rodzaj produktu oprawa
- poducent Loonari (OXY LED)
- rodzaj szynoprzewodu 3F (trzyobwodowy)
- napięcie zasilania 230V AC
- rodzaj źródła światła LED ES111 GU10 230V (brak w zestawie)
- kolor obudowy biały lub czarny - wybierany na stronie produktu
- dodatkowe sterowanie oprawy brak
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

