Lampa wisząca minimalistyczna Sky Markslojd 106335 zwis edison listwa złota
Kod produktu: 106335
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Sky Markslojd 106335 złota zwis 3xE27
Minimalistyczna złota lampa wisząca składająca się z listwy i 3 zwisów zakończonych oprawkami E27 Edison. Jej klasyczny i prosty wzór pięknie komponuje się we wszystkich wnętrzach. Listwa oraz oprawki E27 wraz z przewodami w kolorze czarnym. Całkowita wysokość lampy 160 cm. Istnieje możliwość regulacji długości przewodów.
W oprawie zastosowano trzonki E27 dzięki czemu możesz dobrać do niej doskonałe dekoracyjne żarówki LED filament.
Specyfikacja:
| Typ | Markslojd Sky |
| Model | 106335 |
| Źródło światła | 3 x E27 |
| Maksymalna moc | 3 x 60W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość lampy | 160 cm |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Szerokość | 64 cm |
| Głębokość podsufitki | 4,5 cm |
| Kolor przewodu | czarny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

