Lampa wisząca JOKER WHITE/WOOD 3xGU10 MLP6302
Kod produktu: MLP6302
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca JOKER WHITE/WOOD 3xGU10 MLP6302
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | MLP6302 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693763024 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Źródło światła w komplecie | NIE |
| Maksymalna moc/źródło | 3xGU10 |
| Strumień światła | - |
| Barwa światła | - |
| Głębokość | 60 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 500-800 mm |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | GU10 |
| Liczba ramion | 3 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Lampa produkowana w całości w Polsce z szczególną dbałością o każdy detal
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

