Italux Thiago GS-LCLC WH kinkiet LED łazienkowy IP44 biały
Kod produktu: GS-LCLC WH
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Italux Thiago GS-LCLC WH kinkiet biały IP44 łazienkowy
Oprawa LED Thiago w formie podłużnej belki malowanej proszkowo na kolor biały. Oprawa o klasie szczelności IP44. Idealnie sprawdzi się jako kinkiet łazienkowy lub ścienny w salonie czy holu.
W oprawi zastosowano energooszczędny moduł LED o mocy 18W i strumieniu świetlnym 1440 lm. Źródło światła skierowane jest w dół oprawy.
Lampy marki Italux to nowoczesne i stylowe oświetlenie do każdego wnętrza. W ofercie producenta z 25 letnią historią znajdą Państwo żyrandole, lampy, kinkiet w różnym stylu: klasycznym, glamour, industrialnym, loftowym, kolonialnym. Na wszystkie produkty udzielana jest gwarancja producenta
| Kod produktu | GS-LCLC WH |
| Seria lampy | Thiago |
| Główny kolor lampy | biały |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kolor/typ klosza | Poliwęglan |
| Wysokość całkowita | - |
| Długość | 62 cm |
| Szerokość | 4,5 cm |
| Wysokość | 6,5c m |
| Średnica | |
| Ilość źródeł światła | |
| Trzonek / gwint | LED, zintegrowany |
| Napięcie zasilania | 175-265V |
| Źródło światła | LED |
| Moc maks. lampy | 18W |
| Strumień świetlny (lm) | 1440 lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kąt/promień świecenia | |
| Źródło światła w komplecie | LED |
| Opcja ściemniania | NIE |
| Gwarancja | 5 lat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

