Zuma Line 17106/3+1-CHR AMEDEO lampa wisząca kryształy chrom 29cm
Kod produktu: 003064-009237
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Lina 17106/3+1-CHR AMEDEO kryształowa lampa wisząca 4xE14 29 cm
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | AMEDEO |
| Model | 17106/3+1-CHR |
| Źródło światła | 4 x E14 |
| Maksymalna moc | 4 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal/szkło |
| Kolor główny | chrom/transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość całkowita | 94 cm |
| Średnica | 29 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

