Lampka nocna LED Miś biały dziecięca Trzy poziomy świecenia
Kod produktu: 308221
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampka nocna LED dziecięca - Miś. Trzy poziomy świecenia.
Lampka nocna LED Miś idealna do pokoju naszej pociechy. Z wyglądu przypomina zabawkę z prostymi kontrastującymi kolorami, dzięki czemu jej kształt i kolor również przykuwa uwagę naszej pociechy. Lampka Miś dekoracyjna wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, bardzo trwałego i odpornego na stłuczenie czy uszkodzenie. Dzięki dotykowemu włącznikowi możemy otrzymać trzy poziomy świecenia - zwiększając krokowo poziom świecenia dziecięcej lampki nocnej. Kolorowa obudowa idealnie rozprasza światło dzięki czemu nasza pociecha będzie mogła spokojnie spać.
Specyfikacja lampki nocnej Miś:
| Typ lampy: | lampka nocna dziecięca |
| Seria: | Miś |
| Główny materiał lampy: | tworzywo sztuczne |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Poziomy świecenia | 10lm, 30lm, 70lm |
| Moc źródła światła: | 2.5 W |
| Wysokość: | 255 mm |
| Szerokość: | 190 mm |
| Włącznik | Dotykowy |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

