Lampka na bateria do podświetlenia łóżka z czujnikiem ruchu EKB6608
Kod produktu: EKB6608
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampka na bateria z czujnikiem ruchu biała EKB6608
Lampa zasilana bateriami LED 3xAAA o mocu 0.5W. Lampa emituje strumień świetlny 25 lumenów. Zasięg detekcji czujnika 8m. W komplecie taśma dwustronnie klejąca do łatwego montażu. Lampka idealnie sprawdzi się w sypialni, przy łóżku, czy też w pokoju dziecięcym. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, zapala się automatycznie, gdy wykryje ruch w jej otoczeniu. W lampce zastosowano oświetlenie LED, które jest nie tylko energooszczędne, ale także o wiele bardziej trwałe niż w przypadku innych żarówek. Źródłem zasilania tego modelu jest bateria.
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysokoą jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | EKB6608 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693736608 |
| Napięcie | Bateria |
| Źródło światła w komplecie | TAK |
| Maksymalna moc/źródło | 0,5W |
| Strumień światła | 25 lm |
| Barwa światła | Neutralny 4000K |
| Głębokość | 30 mm |
| Szerokość | 90 mm |
| Wysokość | - |
| Materiał | PVC |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | - |
| Liczba ramion | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

