Lampka biurkowa LED biała USB
Kod produktu: PDL04W
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampka biurkowa LED biała Modern zasilana przez USB
Nowoczesny design i wysoka jakość wykonania lampki biurkowej LED to idealny wybór do każdego wnętrza. Niebanalny wygląd i możliwość własnej aranżacji lampki nikomu nie pozwoli przejść obok niej obojętnie.
Dzięki elastyczności materiałów pozwala na indywidualną aranżację i przybranie niemal każdego kształtu. Lampa posiada możliwość regulacji wysokości i kąta nachylenia strumienia światła. Natomiast trzystopniowa regulacja jasności świecenia sprawia, że dostosowuje się do każdej sytuacji i idealnie wkomponuje się do wystroju naszego mieszkania.
Lampa może być zasilana z portu USB 5V np. z laptopa bądź ładowarki smartphona.
W komplecie brak zasilacza. W zestawie jest przewód zasilający USB
Specyfikacja:
| Model | DPL04W |
| Moc znamionowa produktu | 3,5W |
| Napięcie znamionowe produktu | DC 5V/0.5A brak ładowarki w komplecie. W zestawie przewód USB zasilający |
| Rodzaj źródła światła | SMD LED |
| Strumień świetlny znamionowy | 160 lm |
| Temperatura barwowa | biała zimna 5500K |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Możliwość przyciemniania | 3 tryby świecenia |
| Typ włącznika | dotykowy w lampie |
| Stopień ochrony produktu | IP20 |
| Kolor produktu | biały |
| Główny materiał produktu | tworzywo sztuczne |
| Wymiary produktu | 112 x 120 x 380 mm |
| Dodatkowe funkcje | 3 tryby świecenia 56lm / 106lm / 160lm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

