Lampa wisząca zwis tuba LED Tampere 7W biała
towar niedostępny
Oprawa LED Tampere 5W wisząca Art of Light
Opis
Lampa wisząca Art of Light Tampere 5W biała
Nowoczesna lampa Tampere w kolorze białym. W oprawie zastosowany nowoczesną i energooszczędną diodę LED 5W.
Gwarancja 24 miesiące.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Główny materiał lampy: | metal |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Napięcie znamionowe: | 220-240V |
| Rodzaj trzonka: | - |
| Moc źródła światła: | 5W |
| Stopień ochrony produktu: | IP20 |
| Dodatkowe funkcje: | regulowana długość przewodu do max 150 cm |
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Klasa energetyczna produktu: | A++ |
| Gwarancja | 24 miesiące |