Lampa wisząca druciana geometryczna Gaspare biała
Kod produktu: SL.0290
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesna oprawa wisząca GASPARE w kolorze białym
Designerska oprawa wisząca Gaspare w kolorze białym zaskoczy miłośników minimalizmu swym nietypowym wyglądem. Geometryczna druciana oprawa doda charakteru każdemu wnętrzu.
Ogromną zaleta oprawy Umberto jest jej wykonanie, które odbywa się w Polsce.
Oprawa dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: czarna i biała, miedziana.
Lampa przystosowana do filamentowych żarówek z gwintem E27, które są energooszczędnym LED 'owym odpowiednikiem dekoracyjnych żarówek Edisona
Specyfikacja:
| Typ lampy: | oprawa wisząca |
| Seria: | Gaspare |
| Główny materiał lampy: | wysokiej jakości stal |
| Kolor główny produktu: | biała |
| Rodzaj trzonka: | 1 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 1 x 60W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 25 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Gługość z zawiesiem | 100 cm (możliwość regulacji) |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

