Lampa wisząca styl skandynawski Velo White MD6971-5
Kod produktu: MD6971-5
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca minimalistyczna Velo White MD6971-5
Oryginalna lampa wisząca w formie drewnianej oprawy z pięcioma trzonkami na żarówki E27 (nie w zestawie) podwieszonej do drewnianej podsufitki. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Lampa świetnie sprawdzi się jako główne źródło światła ale i też jako część większej instalacji świetlnej.
Naturalne materiały i stonowany design pasuje idealnie do wnętrz w stylu minimalistycznym i skandynawskim.
Lampa wyposażona została w trzonki E27. Możliwość dokupienia dekoracyjnych żarówek Filamentowych będących energooszczędnym LEDowym odpowiednikiem popularnych żarówek Edisona.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Model: | MD6971-5 |
| Główny materiał lampy: | drewno |
| Kolor główny produktu: | naturalne drewno |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Trzonek: | 5 x E27 |
| Wysokość: | 120 cm (regulowana) |
| Szerokość: | 6 cm |
| Długość: | 70 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

