Lampa wisząca Orion black LED 53W okręgi circle Milagro 508
towar niedostępny
Nowoczesna lampa wisząca Milagro Orion black 508 53W.
Opis
Lampa wisząca nowoczesna Milagro Orion Black 508 53W LED.
Nowoczesna energooszczędna lampa LED marki Milagro model Orion 508. Lampa świetnie sprawdzi się w otwartych i dużych przestrzeniach. Jej mocne światło rozjaśni nam każdy dzień. Wyjątkowy wygląd zachwyci naszych gości.
Lampa wyposażona została w energooszczędne źródło światła LED o mocy 53W. Lampa w barwie światła białą ciepła 3000K
Niezwykle atrakcyjny wygląd i wysoki standard wykonania.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Model: | Orion |
| Główny materiał lampy: | stal |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Żródło światła | tak LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 53W |
| Strumień świetlny: | 37100lm |
| Barwa światła: | 3000K |
| Średnica: | 60 cm |
| Wysokość lampy z zawiesiem: | 120 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Wymiary lampy:
