Lampa wisząca Monic MD1629-3B Miedź Copper Zuma Line
Kod produktu: 003064-001998
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line MD1629-3B MONIC lampa wisząca miedź/copper
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | MONIC |
| Model | MD1629-3B MONIC LAMPA WISZĄCA MIEDŹ/COPPER |
| Źródło światła | 3 x E14 |
| Maksymalna moc | 3 x max. 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, metal |
| Kolor główny | miedź |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 140 cm regulowana |
| Średnica | 34 cm |
| Średnica podsufitki | 28 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

